Сребрен 925 детски прстен

11,39 

9 на залиха

SKU: 6044 Категории ,

Опис

Сребрен 925 детски прстен,стандардна големина за деца до 7 години.
Тежина: 1.69 гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top