Сребрен 925 детски прстен

11,39 

1 на залиха

SKU: 6051 Категории ,

Опис

Сребрен 925 детски прстен,стандардна големина за деца до 7 години.
Тежина: 1.80 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top