Сребрен 925 детски прстен

11,39 

2 на залиха

SKU: 6053 Категории ,

Опис

Сребрен 925 детски прстен,стандардна големина за деца до 7 години.
Тежина: 2 гр
EUR Евра
Scroll to Top