Сребрен 925 детски прстен

700 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 6055 Категории ,

Опис

Сребрен 925 детски прстен,стандардна големина за деца до 7 години.
Тежина: 1.60 гр
Scroll to Top