Сребрена 925 детска нараквица

950 ден

На залиха

SKU: 6026 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 2,03 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top