Сребрени 925 обетки

1.300 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 62EAR Категории , , ,

Опис

Нежни сребрени алки со циркони, за сите љубители на нежни алки. Идеални за Вас или подарок. Обетките се хипоалергени.

Scroll to Top