Сребрени 925 обетки

1.850 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 24APR403 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со позлата во форма на срце со багет кристали. Тренди обетки за секоја пригода. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 3.90 gr

Scroll to Top