Сребрени 925 обетки

3.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 24APR411 Категории , , ,

Опис

Тренди сребрени 925 висечки обетки од кои долниот дел на обетките е со ситни циркони што ги прави впечатливи. Идеални за секоја пригода и не предизвикуваат алергии.
Тежина: 6.80 gr

Scroll to Top