Сребрени 925 обетки

19,52 

1 на залиха

SKU: 0162  Категорија

Опис

Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1 cm , висина на обетките 3,5 cm
Тежина: 6,08 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top