Сребрени 925 обетки – Рубин

2.500 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 24APR166 Категории , ,

Опис

Сребрениот накит со Рубин е вистинско богатство на бои и сјај. Рубинот, со својата интензивна црвена боја, претставува сила, љубов и страст. Изработен во сребро, овој накит зборува за елегантноста и издржливоста на секое парче. Со својата класична вредност и визуелна привлечност, накитот со Рубин е вечен симбол на стил и рафинираност.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top