Сребрени 925 обетки – Сафир

2.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 24APR171 Категории , ,

Опис

Сребрени обетки со полускапоцен камен Сафир во кружна форма опкружен со ситни кристали.
Со својата вредност и привлекателност, накитот со Сафир е вечен симбол на класа.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top