Сребрени 925 обетки – Емералд

2.500 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 24APR175 Категории , ,

Опис

Сребрени обетки со полускапоцениот камен Емералд е впечатлив избор за стилска елегантност.
Среброто придонесува свежина и класа, додека Емералдот, со својата зелена боја и блескавост, додава доза романтика и луксуз. Овој накит е одличен избор како завршен додаток за специјални прилики или како елегантен дневен детал за подигнување на секојдневниот изглед.

Накитот не предизвикува алергии.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top