Сребрени 925 обетки

1.600 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 64EAR Категории , , ,

Опис

Сребрени алки со циркони, за секаква пригода! Идеални за Вас или подарок! Сребро 925. Обетките не предизвикуваат алергии.

Scroll to Top