0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ03212
Достапност 1 на залиха

900 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со светло плави циркончиња , обемот на обетките е 1 cm.
Тежина: 1,86 гр

Back to Top
Product has been added to your cart