Сребрени 925 обетки – опал

58,57 

2 на залиха

SKU: 0050 Категории ,

Опис

Сребрени 925 обетки со опал камен во кружна форма
Тежина: 6,30 гр

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top