Сребрени 925 обетки – Сафир

2.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: EAR59 Категории , ,

Опис

Сребрени висечки обетки во форма на цвет со Сафир камен.
Со својата вредност и привлекателност, накитот со Сафир е вечен симбол на класа.

Тежина: 4.44 gr

Scroll to Top