Сребрени 925 обетки

2.150 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 0243/R Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со циркони , обемот на обетките е 1.8 cm
Тежина: 5,50 гр
Scroll to Top