Сребрени 925 обетки

34,98 

1 на залиха

SKU: 0243/R Категорија

Опис

Сребрени 925 обетки со циркони , обемот на обетките е 1.8 cm
Тежина: 5,50 гр
EUR Евра
Scroll to Top