0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0255
Достапност 1 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони во форма на срце, обемот на обетката е 2 cm
Тежина: 4 гр
Back to Top
Product has been added to your cart