Сребрени 925 обетки

11,39 

1 на залиха

SKU: OBET132 Категории ,

Опис

Сребрени минималистички обетки во форма на срце со црвен кристал опкружени со циркони. Обетките се на винт.

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top