Сребрени 925 обетки – позлата

1.900 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 0245/P Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки, обемот на обетките е 1,5 cm.
Тежина: 4,25 гр
Scroll to Top