Сребрени 925 обетки

1.850 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 0244/Z Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки, обемот на обетките е 1,5 cm.
Тежина: 4,10 гр
Scroll to Top