Сребрени 925 обетки

1.300 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 0247/R Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки, обемот на обетките е 1.7 cm
Тежина:  2,70 гр
Scroll to Top