Сребрени 925 обетки

1.400 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки и ситни циркончиња, обемот на обетките е 1,2 cm.
За љубителите на минимализмот и елеганцијата, нашата колекција на минималистички сребрени обетки е вистинскиот избор.
Секој дел е изработен со внимание и прецизност, јасно изразувајки ја формата и издржливоста на сребрениот материјал.
Овие нежни, уникатни парчиња се идеални за оние кои сакаат да ги користат во секојдневието.
Овој минималистички сребрен накит ќе го исполни вашето барање и стил, обезбедувајќи ви почетна точка за изразување на вашата уникатност и елеганција.

Идеални за Вас или подарок!
Обетките не предизвикуваат алергии.

Тежина: 3 гр
Scroll to Top