Сребрено 925 ланче – позлата – Handmade

87,86 

Нема на залиха

SKU: 6164 Категории , ,

Опис

Сребрено 925 ланче со позлата , должината на ланчето се подесува , рачно изработено , обемот на привезокот е 3.5 cm
Тежина: 12,30 гр
EUR Евра
Scroll to Top