Сребрено 925 ланче – Handmade

3.800 ден

1 на залиха

SKU: 6162 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со циркони , рачно изработено , должината се подесува , обемот на привезокот е 3.5 cm
Тежина: 7,26 гр
Scroll to Top