Сребрено 925 ланче – розе позлата – Handmade

3.000 ден

1 на залиха

SKU: 6161 Категории , ,

Опис

Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркони , должината на ланчето се подесува , обемот на привезокот е 3.5 cm
Тежина: 7,15 гр
Scroll to Top