0

Пребарај

Сребренo 925 ланче

Шифра на производ3044
Достапност 1 на залиха

805 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребренo 925 ланче, должината на синџирот е 45 cm, висина на привезокот 2 cm , ширина на привезокот 1,7 cm

Тежина: 2,74 гр

Back to Top
Product has been added to your cart