Сребрено 925 ланче

2.500 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: LJ22 Категории ,

Опис

Сребрено ланче во кружна форма со пеперутка и циркони во стакленце што мрдаат.
Тежина: 6.90 gr

Scroll to Top