Сребрено 925 ланче – позлата – Handmade

2.500 ден

Нема на залиха

SKU: 6159 Категории , , ,

Опис

Сребрено 925 ланче со позлата , рачно изработено , ширината на привезокот е 3cm , висината е 2 cm.
Тежина: 4,20 гр
Scroll to Top