Сребрено 925 детско ланче

1.200 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 3090 Категории ,

Опис

Сребрено 925 детско ланче со бубамара, должината на ланчето е прилагодива.

Тежина: 2,27 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top