Сребрено 925 ланче со иницијал P

1.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: OKL20 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал P,должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Scroll to Top