Сребрено 925 ланче со иницијал I

1.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: OKL27 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал  I , должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Scroll to Top