Сребрено 925 ланче со иницијал G

1.000 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: OKL29 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал  G , должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Scroll to Top