0

Пребарај

Сребрено 925 ланче со иницијал F

Шифра на производOKL30
Достапност 2 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со иницијал  F и циркони , должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Back to Top
Product has been added to your cart