Сребрено 925 ланче со иницијал O

1.000 ден

2 на залиха

SKU: OKL21 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал O ,должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Scroll to Top