Сребрени 925 обетки

2.000 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 24APR424 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со циркони, за секоја пригода. Не предизвикуваат алергии.
Тежина: 4.36 gr

Scroll to Top