Сребрени 925 обетки

1.450 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 24APR418 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 алки од кои едната половина е со ситни циркони,а другата без. Идеални за секоја пригода. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 2.80 gr

Scroll to Top