0

Пребарај

Сребрени 925 обетки 3.3 cm

Шифра на производ0100
Достапност 3 на залиха

1.550 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе.
Обемот на обетките е 3.3 cm
Тежина: 5.03 гр

Back to Top
Product has been added to your cart