Сребрени 925 обетки

2.100 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Двонаменски сребрени 925 обетки, обетките може да се носат во минимална верзија без долниот дел , односно само горниот дел во форма на кружен циркон. За впечатлива и елегантна верзија се носи комплет целосна обетка со долниот и горниот дел заедно. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 4.30 gr

Scroll to Top