Сребрено 925 ланче

1.450 ден

2 на залиха

SKU: NSE54 Категории ,

Опис

Сребрено ланче со привезок во форма на рог. Рогот е симбол на победата.
Должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2.41 gr

Scroll to Top