Сребрено 925 ланче

1.700 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: NSE53 Категории , ,

Опис

Нежно сребрено ланче со лебед и циркони. Должината се подесува.
Тежина: 3.25 gr

Scroll to Top