0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ6158
Достапност 1 на залиха

3.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче со розе позлата , рачно изработено , обемот на привезокот е 3.5 cm
Тежина: 8,50 гр
Back to Top
Product has been added to your cart