Сребрено 925 ланче – розе позлата – Handmade

69,96 

Нема на залиха

SKU: 6158 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со розе позлата , рачно изработено , обемот на привезокот е 3.5 cm
Тежина: 8,50 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top