0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3070
Достапност 3 на залиха

910 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925  ланче  со розеви циркони во форма на цвет, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 4,45 гр

Back to Top
Product has been added to your cart