Сребрени 925 обетки

2.250 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Тренди сребрени 925 висечки обетки без циркони. Идеални за секоја пригода и не предизвикуваат алергии.
Тежина: 5.80 gr

Scroll to Top