0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0029
Достапност 2 на залиха

980 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки, висината на обетките е 5 cm , ширината на обетките е 1 cm.

Тежина: 7 гр

Back to Top
Product has been added to your cart