0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0120
Достапност 2 на залиха

800 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1 cm , висина на обетките 2 cm
Тежина: 2,38 гр
Back to Top
Product has been added to your cart