Сребрена 925 нараквица – позлата

3.000 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрена нараквица со позлата и багет кристали, должината на нараквицата се подесува.
Тежина:6 GR

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top