Сребрена 925 детска нараквица

17,08 

9 на залиха

SKU: 6010 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 3 гр

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top