Сребренo 925 детскo ланче

1.150 ден

На залиха

SKU: 6115 Категории ,

Опис

Сребрено детско ланче со цреши на овален обрач со ситни кристали , должината на синџирчето е 40 cm. Накитот не предизвикува алергии и е безбеден за деца од секоја возраст.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top