Сребрена 925 детска нараквица

17,08 

14 на залиха

SKU: 6024 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 2.30 гр

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top